O firmie

Firma Żądlak została założona w 1959 roku i od samego początku swojej działalności zajmuje się obróbka drewna. Do dnia dzisiejszego utrzymujemy rodzinny charakter naszej firm, przekazując wiedzę i duże doświadczenie na następne pokolenia.

Równocześnie doskonalimy swoje umiejętności i podnosimy kwalifikacji tak aby zapewnić naszym klientom produkty i usługi  jak najwyższej jakości.

Firma Żądlak to producent podłóg drewnianych litych i warstwowych oraz parkietów i listew przypodłogowych. Wszystkie nasze podłogi drewniane warstwowe nadają sie do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Zajmujemy sie również montażem, cyklinowaniem i renowacją (odnawianiem)  wszelakich podłóg drewnianych, tarasów i schodów.

Współpracujemy z uznanymi producentami na rynku parkieciarskim, a w naszej ofercie można znaleźć zarówno produkty z drewna krajowego jak i egzotycznego, do tego lakiery, kleje, olejowoski, środki do profesjonalnej pielegnacji podłóg, itp...

Kontakt

Nowy Targ / Zakopane / Slovensko

Kraków / Nowy Sącz / Slovensko

Zapraszamy do naszych salonów firmowych, gdzie uzyskają
Państwo informacje na temat naszej oferty | lista salonów »

   
 
 
 
ŻĄDLAK - jodła prosta Chyżne, producent desek podłogowych Szczawnica, parkiety egzotyczne Nizna, renowacja parkietu Dolny Kubin
MENU: Strona GłównaO firmieOfertaNasze realizacjeReferencjePromocjeMapa stronyKontakt
projektowanie stron iPolska.com.pl
Parkiety Żadlak Nowy Targ